Your Hotel International

Prague Hotel

Praha yra magiškas miestas, panašus į pasaką – čia yra daugybė tiltų su arkomis, bokštų auksinėmis viršūnėmis, akmenimis grįstų alėjų, bažnyčių su didingais bokštais bei namų raudonų plytų stogais. Vaikštinėdami senamiesčio gatvelėmis pamatysite daugybę šurmuliuojančių kavinių, senovinių koplyčių, slaptų kiemelių bei nedidelių skverų. Pasigėrėkite Vltavos upėje plaukiojančiomis gulbėmis, apžiūrėkite kalvos viršuje esančią pilį ir užsisakykite puikaus troškinio su koldūnais tradiciniame restorane.

Lankytini objektai

Prahos pilis – tikras viduramžių šedevras. Ji stovi kalvos viršuje ir yra gerokai iškilusi virš miesto. Iki pilies eisite vingiuotais keleliais, kuriuose matysite kvapą gniaužiančius namus raudonų plytų stogais, akmenimis grįstas gatveles bei upės vaizdus. Čia rasite St. Vitus katedrą, išsiskiriančią akmeniniu fasadu ir baltais kupolais, bei žaliuojantį karališkąjį sodą. Prahos senamiestyje pamatysite daugybę senovinių pastatų ir paminklų, o kiekviename posūkyje jus gali nustebinti siaura alėja ar slaptas kiemelis. Senamiesčio centre yra didžiulė aikštė, kurioje stovi garsusis Astronominis laikrodis – dailios laikrodžio figūros atgyja kiekvieną valandą. Wenceslas aikštė yra dar vienas objektas, kurį tiesiog privaloma pamatyti. Ši vieta tobulai tinka trumpai pauzei – stebėkite gatvės žonglierius, išgerkite kavos arba įsigykite suvenyrą. Karlo tiltas sujungia senamiestį ir Lesser Town rajoną. Nors tiltas žinomas dėl arkų ir Vltavos upės vaizdo, čia gausu muzikantų, paveikslus parduodančių dailininkų ir turistų, sukuriančių unikalią atmosferą.

Prahos viešbučiai

Prahoje rasite šimtus viešbučių, tad čia tikrai galėsite išsirinkti vietą, kurioje norėsite apsistoti. Jei pageidaujate prabangos arba romantiškų atostogų, rasite daugybę istorinių viešbučių, esančių netoli nuo jausmingos ir tingios Vltavos upės. Juose galėsite pasimėgauti SPA paslaugomis, pamirkti vonioje bei pasinaudoti pilnais minibarais. Jei jūsų biudžetas kuklesnis, Prahoje nakvynę siūlo galybė ekonominės klasės viešbučių, tiksiančių verslininkams ir šeimoms. Viešbučiuose dažniausiai coach bevielis internetas, palydovinė televizija ir arbatinukas karštiems gėrimams pasigaminti. Prahoje taip pat galite užsakyti ir apartamentus, kuriuose yra puikiai įrengta virtuvė, durininkas ir, jei reikia, keli atskiri kambariai visai šeimai.

Kur apsistoti?

Prahos senamiestis, vadinamas Stare Mesto, išsiskiria gotikos ir baroko stiliaus architektūra, siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir senoviniais pasažais – čia apsistoję pajausite miesto istoriją bei būsite vos kelių minučių atstumu nuo žymiausių lankytinų objektų, įskaitant ir 15-ojo amžiaus Astronominį laikrodį. Naujamiesčio rajonas, taip vadinamas Nove Mesto, iš tiesų susikūrė dar 14-ajame amžiuje – jame rasite nuolat šurmuliuojančią Wenceslas aikštę bei kai kurias pačias geriausias Prahos parduotuves ir naktinius klubus. Šis rajonas puikiai tinka tiems, kas trokšta būti linksmybių centre, bei norintiems apsistoti centrinėje dalyje. Mala Strana rajonas, esantis kairėje Vltavos upės pusėje yra dar vienas puikus pasirinkimas. Jame jūsų akis džiugins kiekviename posūkyje esančios arkos, skulptūros ir vingiuoti takeliai. Mala Strana rasite ir Karlo tiltą.

Kaip nuvykti?

Vaclav Havel oro uostas, esantis apie 20 kilometrų nuo miesto centro, yra daugybės oro kompanijų centras, tad greičiausiai atskrisite būtent čia. Pigiausia miestą pasiekti autobusu, nes 119 maršrutinis autobusas reguliariai važiuoja į Dejvická stotį, o joje galite persėsti į metro ir pasiekti senamiestį. Jei planuojate keliauti autobusu, turėkite smulkių pinigų, kad galėtumėte nusipirkti bilietus ir nepamirškite jų pažymėti prieš kelionę. „Airport Express“ autobusai taip pat važiuoja tuo pačiu maršrutu, tačiau jie yra šiek tik brangesni.

Source: www.hotels.com
RELATED VIDEO
Boutique hotel Jalta in Prague
Boutique hotel Jalta in Prague
Hotel Kampa Prague Hotel Room Review Hotel Review by iPhone 6
Hotel Kampa Prague Hotel Room Review Hotel Review by iPhone 6
Prague Hotel
Prague Hotel
Share this Post

Related posts

Cloud 9, Prague

Cloud 9, Prague

MAY 30, 2024

Stayed for a week regarding government degree. The rooms about this amount are bigger and notably convenient than the thing…

Read More
What is in Prague?

What is in Prague?

MAY 30, 2024

Representing the Sunlight Foundation, I went to a gathering of governmental finance experts on April 22 in Prague. The event…

Read More